Про нас

PICADOR – торгова марка, виробник головних уборів з шкіри та хутра. Бренд PICADOR асоціюється зі сміливістю, відвагою і вибраністю притаманною справжнім чоловікам.

 

 

Історія зародження компанії-виробника припадає на 1994 рік. Невеликий сімейний бізнес встиг перетворитися на підприємство, що включає дизайн-студію, виробничі цехи у Вінниці.

На сьогоднішній день географія наших представників охоплює більшу частину України, а також найближчі країни СНД - Росію і Білорусію. Загальна площа виробничих площ налічує 500 м2, працює понад 40 фахівців.

В основі бренду PICADOR лежить праця багатьох людей, які протягом довгих років вивчали і удосконалювали різні технології пошиття головних уборів з шкіри та хутра.

На нашому підприємстві ретельно налагоджений виробничий процес. Контроль якості виробів починається ще з закупівель матеріалів. Ми працюємо тільки з продукцією провідних шкіряних заводів Італії, Туреччини, Пакистану, України, які відмінно себе зарекомендували. Також велику увагу приділяємо підбору і якості фурнітури і прикладних матеріалів. Використовуємо систему автоматичного конструювання САПР, яка значно підвищує точність лекал і прискорює процес конструювання тієї або іншої моделі.

Постійний діалог і дружні, партнерські відносини з нашими клієнтами дозволяють нам враховувати всі побажання та зауваження кінцевого споживача, вгадувати напрямок розвитку моди чоловічих головних уборів, а також з'ясовувати, на чому концентрувати увагу при розробках нових моделей.

Сучасний успішний чоловік вже не соромиться виглядати модно і носити головний убір, який підкреслює його індивідуальність.

Два рази на рік, у квітні і в серпні, ми представляємо сезонну колекцію головних уборів зі шкіри та хутра, найбільш популярні моделі минулих сезонів.

Будемо раді бачити Вас в числі наших друзів. Робіть людей щасливими разом з нами!

Колектив

Гордістю компанії PICADOR є колектив, згуртований загальною ідеєю розвитку, можливістю самореалізації, професіоналізмом і звичайно дружбою.

Тут люди сприймаються не тільки як ресурс, але і як джерело ідей, переживань, знань, умінь, потреб. Професійні амбіції, народження нових ідей і нестандартних рішень, залучення кожного члена колективу в загальний процес, культивування дружніх міжособистісних відносин – вітається і гідно винагороджується керівництвом фірми.

Неписані корпоративні норми регулюють поведінку і діяльність трудового колективу. В їх основі лежать принципи відкритості (цілі та завдання фірми повинні бути відкриті і зрозумілі для співробітників, які повинні розуміти, що і навіщо вони роблять), поваги людської гідності, причетності до спільної справи, професійного самовдосконалення та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Людям, що розділяють подібні погляди і володіють необхідними професійними навичками, завжди знайдеться місце в нашій компанії.